Tworzysz lub zmieniasz firmową stronę WWW, więc poszukujesz kogoś, kto przygotuje atrakcyjne teksty? Czekamy na kontakt! Napisz lub zadzwoń i daj znać, jak możemy Ci pomóc w napisaniu tekstów na stronę Twojej firmy.

Teksty na stronę firmową

Witryna internetowa to wizytówka Twojej firmy. Zdajesz sobie z tego sprawę, więc inwestujesz nie tylko w jej wykonanie pod względem technicznym, ale również w napisanie tekstów. To dobra decyzja – naszym zadaniem jest dostarczenie Ci treści, które profesjonalnie zaprezentują Twoją firmę, zachęcą do współpracy i wesprą budowanie pożądanego wizerunku.

Dostarczamy teksty na strony firmowe, które:

  • kreują pozytywny wizerunek firmy i są z nim spójne,
  • są napisane poprawnym i atrakcyjnym językiem,
  • zachęcają do skorzystania z oferty,
  • zwiększają sprzedaż.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w pisaniu tekstów na strony firmowe. Przygotowujemy treści do wszystkich podstron, planujemy strategię copywritingu i dobieramy przekaz odpowiednio do grupy docelowej, do której jest skierowany. Bierzemy pod uwagę także strategiczne cele biznesowe, które strona firmowa ma realizować.

Teksty na strony firmowe zoptymalizowane pod SEO

Kreowanie wizerunku i wspieranie sprzedaży to jedne z głównych celów realizowanych przez teksty na stronie internetowej firmy, jednak równie istotna jest ich optymalizacja pod kątem pozycjonowania. Jako doświadczeni copywriterzy wiemy, jak przygotować treści, które wspierają SEO i ułatwiają uzyskanie wysokich pozycji witryny w wynikach wyszukiwania na określone frazy.

Optymalizacja SEO tekstu na stronę firmową:

  • dobranie słów kluczowych,
  • rozmieszczenie keywordsów w tekście w odpowiednich miejscach (wstęp, nagłówki, treść) i przy prawidłowym zagęszczeniu,
  • zastosowanie pogrubień, nagłówków i list wypunktowanych,
  • podział treści na krótkie akapity.

Wykorzystujemy odpowiednio zhierarchizowane nagłówki, stosujemy starannie dobrane słowa kluczowe i formatujemy tekst w czytelny sposób, aby efekty pozycjonowania były jak najlepsze. Pamiętamy o wymogach wyszukiwarek, jednak jednocześnie jesteśmy w stu procentach zorientowani na potrzebach użytkowników.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wrażeniu, spójnym wizerunku, dobrej konwersji i wyższych zyskach, jesteśmy gotowi Ci pomóc. Zleć nam pisanie tekstów na stronę firmową, które spełnią Twoje oczekiwania i skutecznie wesprą pozyskiwanie nowych klientów.

Napisz wiadomość z zapytaniem o teksty na stronę firmową